menusearch
takhtshow.com

قیمت مبل تختخواب شو

۱۴۰۱/۶/۱۵ سه شنبه
(1)
(0)
قیمت مبل تختخواب شو
قیمت مبل تختخواب شو

قیمت مبل تختخواب شو به چه عواملی بستگی داره و حدوداً چقدر هستش؟

طراحان داخلی، مبل تختخواب شو را در گروه مبلمان راحتی قرار می‌دهند. در اصل مبل تخت‌خواب شو نوعی مبل راحتی با قابلیت‌های بیشتر است که اسم آن اشاره به مزیت و قابلیت مهم آن، یعنی تبدیل شدن به تخت دارد. قیمت مبل‌ تختخواب شو به طور معمول از مجموعه بالادستی خود یعنی مبل‌های راحتی بیشتر است که اصلی‌ترین علت آن، وجود قطعات اضافه و اتصالاتی است که قابلیت چندمنظوره بودن این گروه از مبلمان را بیشتر می‌کند. خوشبختانه شما با انتخاب گروه تولیدی مبلمان تختشو و اخذ مشاوره از این مجموعه گروه تولیدی می‌توانید بدون واسطه مستقیم از درب کارخانه خرید کرده و هزینه های مازاد را کاهش دهید. با گسترش آپارتمان نشینی، فرهنگ استفاده از فضاهای کوچک به شدت در حال رشد و توسعه است. حتی  کسانی که مشکلی برای داشتن خانه‌ی بزرگ ندارند نیز تمایل دارند بیشترین استفاده مفید را از یک فضای دنج و کوچک بالخص در زمان حضور میهمان های خود داشته باشند تا یک فضای بزرگ با هزینه و نگهداری زیاد. به همین دلیل استفاده از وسایلی که قابلیت رفع دو نیاز هم‌زمان را داشته باشند خصوصا در صنعت مبلمان و چیدمان داخلی بیشتر از قبل مورد توجه است. مبل‌ تخت ‌خواب ‌شو همانند سایر گروههای مبلمان دارای انواع مختلف بوده و تنوع قیمت دارد. در این مطلب اشاره‌ای داریم به علت تنوع قیمت در مبلمان تخت‌خواب شو. طبیعی و بدیهی است که پرداختن به هر عنصری در معماری داخلی می‌تواند از منظر و ابعاد مختلف انجام شود، قیمت یک مورد مهم در تصمیم‌گیری برای خرید هر کالایی است که تابع متغیرهای متعددی است، که ما در این رده محصول به مهمترین آنها اشاره می‌کنیم.

تعداد اجزای سرویس مبلمان تخت خواب شو

مبل تخت خواب شو بر خلاف سایر انواع مبلمان، تنوع فروش بالایی به لحاظ اجزاء سرویس دارد. به این معنی که مبل یک‌نفره، کاناپه دونفره و سه‌نفره آن تقریبا به اندازه یا در برخی موارد بیشتر از کل سرویس متقاضی داشته و دارد. برخی از سرویس‌های مبل راحتی دارای یک یا چند جزء تخت خواب شو هستند و برخی سرویس‌ها همه اجزاء آن قابلت تبدل شدن به تخت را دارد. بنابراین قابلیت تخت‌خواب شو بودن تعداد مبل و کاناپه‌های یک سرویس (که معمولا نیم ست و یا ست کامال ۷ نفره است) اولین فاکتور تعیین کننده قیمت نهایی در مبلمان تخت‌خواب شو است.

نوع طرح مبلهای تخت شو

طراحان وسایل چندمنظوره همواره در تلاش هستند که وسیله چندکاره‌ طراحی شده آنها در نقش و ظاهر اولیه خود باقی بماند. مثلا اگر مبل تخت‌خواب شو می‌سازند مهم است که  قابلیت تخت شدن آن خللی در کاریی مبلمان (به لحاظ نشیمن) ایجاد نکند. به لحاظ ظاهری هر چقدر مبلمان طرحهای متنوع و حرفه‌ای‌تری داشته باشد قیمت بالاتری دارد. تغییر طرح در مبلمانی که نیاز است قابلیت دومی داشته باشد به نسبت مبل‌های دیگر ساده نیست. بسیاری از خانواده‌ها تلاش می‌کنند مبلمان راحتی آنها با سایر عناصر چیدمان منزل خصوصا مبل پذیرایی هماهنگی داشته باشد. طبیعتا در این مواقع انتخاب کمی پرهزنیه‌تر خواهد شد. سفارشی‌سازی مبل تخت شو در حد رنگ و طرح پارچه آسان است اما طرح کلی ساخت به سادگی و با هزینه کم قابل سفارشی‌سازی نیست.

کیفیت پارچه

مبل‌های تخت‌خواب شو اکثر یا تمام پارچه هستند با بخش قابل توجهی از آنها پارچه‌نماست. طبعتا کیفیت و طرح پارچه مبلی استفاده شده، عنصر تاثیرگذاری در قیمت تمام شده است. متاسفانه بسیاری از خریداران در نگاه اول بیشتر به طرح و رنگ پارچه توجه دارند تا کیفیت آن. در کنار توجه به طرح و رنگ، رعایت مسائلی از جمله توجه به برند پارچه، تراکم و ضخامت می‌تواند تعیین کننده کیفیت پارچه و در نهایت مبل تختخواب شو باشد. با توجه به این نوع مبل هم به‌عنوان مبل نشیمن و هم به عنوان تخت استفاده می‌شود استهلاک و سایش پارچه در آنها بیشتر از مبل‌های عادی خواهد بود بنابراین توجه به کیفیت پارچه این رده از مبل اهمیت به‌سزایی دارد.

کیفیت اتصلات و کناف داخلی

کناف داخلی یا همان اسکلت اصلی مبل تخت خواب شو با مبل‌های معمولی تفاوت دارد. اکثر مبل‌های تخت‌خواب شو کناف داخلی فلزی دارد خصوصا در قسمت‌های متحرک، چرا که فلز به نسبت چوب حجم کمتر و استقامت بسیار بالاتر ی دارد و فضای کمتری اشغال می‌کند. حفظ یکپارچگی مبل در باز و بسته شدن‌های مکرر در روزهای متعدد از مهمترین شاخص‌های کیفیت این رده از مبلمان است. اتصالات ضعیف و بی کیفیت پس از مدتی موجب به سر و صدا افتادن تخت یا مبل در حین استفاده می‌شود. تشخیص اتصالات باکیفیت برای خریداری که زمینه تولید این رده از مبل دید تخصصی ندارد شاید ساده نباشد بنابراین خرید مبل از برندهای معتبری که تعهدات و ضمانت‌های سرویس دارند راهکار این نگرانی است.

استانداردهای ایمنی و ارگونومیک

هر مبل یا وسیله‌ای که با زندگی روزمره ما ارتباط دارد باید علاوه بر کارکرد درست، دارای استاندارهایی متناسب با فیزیک بدن هم باشد. متاسفانه برخی از تولید‌کنندگان به دلایلی اقدام به تغییر استاندارهای مبلمان می‌کنند که شاید در نگاه اول چندان به چشم نیایند یا مهم به نظر نرسند. تغییر ابعاد کف نشیمن و پشت تکیه‌گاه مبل از متداولترین خطاهایی ایمنی و عدم رعایت استاندارد ارگونومی است که در برخی از مبل‌های تخت خواب شو پیش می‌آید و در دراز مدت مشکلات فراوانی برای استفاده از آن ایجاد می‌کند. برندهای معتبر تمامی این موارد را در تولید نهایی خود در نظر می‌گیرند اما شاید یک سرویس کارگاهیِ بی‌نشان به این موارد توجه چندانی نکرده و در ازآء آن برای ترغیب خریدار قیمت پائین‌تری را برای عرضه درنظر بگیرد.مبلمان، صنعتی باسابقه، پیش‌رو و آمیخته با هنر است. بدیهی است تنوع کالای زیادی در آن وجود داشته باشد و تولید‌کنندگان زیادی صرف استقبال مشتری به سمت تولیدات مختلف با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع بروند در حالی که مسائل جانبی که به مهمترین آنها اشاره کردیم را چندان در نظر نگیرند.

علی ایحال مشتریان محترم می‌توانند از طریق ارتباط آنلاین با کارشناسان محترم گروه تولیدی مبلمان تختخواب شو تختشو، از قیمت و تصاویر روز انواع کاناپه و مبلمان تختخواب شو یک نفره، دونفره، طرح ال، ست و نیم ست اطلاع پیدا کنند.

 

مبل تختخواب شو برقی

مبل تختخواب شو برقی با استفاده از مکانیزم پیچیده در عین حال ظریف و انرژی برق کار میکند و به حق باید گفت مشکلی خیلی از افراد را حل کرده است. مبل تختخواب شو برقی خوب باید قابلیت این را داشته باشد که همه افراد بتوانند از آن استفاده کنند. باید برای همه اقشار اعم از افراد ناتوان یا مسن هم کاربرد داشته باشد. برخی از افراد در دوران نقاهت پس از بیماری یا جراحی به یکی نیاز دارند تا بتوانند کارهایشان را انجام دهند در این مورد مبل تختخواب شو برقی می‌تواند تا حد زیادی کارشان را راحت کند.

قیمت مبل تختخواب شو برقی

قیمت مبل تخت شو برقی بستگی به ابعاد، جنس مکانیزم، نوع موتور برقی و … دارد. قیمت مبل تختخواب شو برقی در کاناپه ها معمولا پایین تر از مبل ال است و همچنین ست های کامل اگر همه کاناپه ها برقی باشند قیمت آنها تقریبا بین 20 تا 50 درصد بیشتر از ست های معمولی است.

انواع مبل تخت شو برقی:

  • مبل ال تخت شو برقی

  • مبل تخت شو برقی دو نفره

  • مبل تختخواب شو برقی یک نفره

  • ست مبل راحتی برقی تختخوابشو

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.